Reklamat e fundit

 • ne ofrojmë të gjitha llojet e kredisë të na kontaktoni
  ne ofrojmë të gjitha llojet e kredisë të na kontaktoni
  Biznese - Gjirokastër (Gjirokastër) - 09/09/2017 5000.00 Euro €

  Ne ofrojmë kredi për kredi të patundshme dhe kredi komerciale, kredi dhe krijimin e kredive personale, arsim, kredi bujqësore pa borxhe, hua hipotekare dhe për persona të interesuar për çfarëdo qëllimi. A keni nevojë për para për projektin tuaj të ën...

 • aplikoni për financa online
  aplikoni për financa online
  Biznese - Tiranë (Tiranë) - 09/09/2017 Check with seller

  ne japim kredi për ata që kanë nevojë për kredi për të paguar faturat e tyre dhe për të filluar një biznes, na dërgoni email sot ne jemi të gatshëm t'ju ndihmojmë

 • Unlocked Galaxy S8+ iPhone 7 Plus Whatsapp : +971524228461
  Unlocked Galaxy S8+ iPhone 7 Plus Whatsapp : +971524228461
  Telefona celular - Gramsh (Elbasan) - 04/09/2017 300.00 Euro €

  We have these products available for sale, they are brand new and with full accessories with BILL. For a fast answer Whatsapp: +971524228461 Please note: All Products are fully Original unlocked and can be any of used with the SIM card. Activation re...

 • Samsung Galaxy S8 plus
  Samsung Galaxy S8 plus
  Pjese kembimi celular - Berat (Berat) - 25/08/2017 350.00 Dollar US$

  Samsung Galaxy S8 plus 64gb original and unlocked , interested buyers contact me at jessecycooper@gmail.com

 • iPhone 7 plus 128gb
  iPhone 7 plus 128gb
  Telefona celular - Berat (Berat) - 25/08/2017 400.00 Dollar US$

  iPhone 7 plus 128gb original and unlocked , interested buyers contact me at jessecycooper@gmail.com

 • Shitet toka ne Magjistralen Prishtine - Peje ne Kijeve
  Shitet toka ne Magjistralen Prishtine - Peje ne Kijeve
  Troje ne shitje - Kukës (Kukës) - 23/08/2017 1500.00 Euro €

  Shitet toka ne mes fshatrave Kijeve dhe Mleqan.Toka gjindet shume prane magjistrales Prishtine - Peje, perballe pompes se benzines EURO BENZ. Toka gjindet ne nje vend shume te pershtatshem dhe i ploteson te gjitha kushtet per hapjen e ndonje biznesi ...

 • Site supervisor wanted
  Site supervisor wanted
  Ofroj Vende pune - Bulqizë (Dibër) - 05/08/2017 5000.00 Pound £

  DFC oil field UK limited, is an oil and gas exploration company, we currently seek the services of dedicated and qualified individuals to fill in the vacancies we have. On notification of your interest, kindly apply with CV attached

 • Profesionist ne fushen e gjelberimit Tirane
  Profesionist ne fushen e gjelberimit Tirane
  Ambiente te jashtme - Peqin (Elbasan) - 20/06/2017 100.00 Euro €

  Teoria dhe Praktika eshte marre nga nje vend shume i larte dhe shume i pasionuar pas ambienteve te gjelberta (Nga Britania e Madhe) Pasi atje kam punuar dhe kam qene shume i rregullt ne sherbim te clienteve Anglez dhe te huaj Si Kopshtar / Gardener K...

 • Alfa Romeo 146
  Alfa Romeo 146
  Makina - Tiranë (Tiranë) - 30/05/2017 1200.00 Euro €

  Alfa Romeo 146.

 • reklamafalas
  reklamafalas
  Makina - Berat (Berat) - 24/05/2017 Check with seller

  reklama falas

 • shes audi a4
  shes audi a4
  Makina - Devoll (Korçë) - 24/05/2017 5000.00 Euro €

  shes audi a4

 • alfa romeo 156
  alfa romeo 156
  Makina - Vlorë (Vlorë) - 19/05/2017 3000.00 Euro €

  shes alfa romeo