Reklamat e fundit | Faqja Kryesore | Reklamat e Mia | Ndihme

Home > SHQIPERIA > Makina ne shitje
E Premte, 31 Janar, 2014
ford focus 1.8 nafte 2004 (qender, Durres)  - Makina ne shitje > Vetura shes ford focus 1.8 nafte 141000 km me dogane te paguar dhe targa te vena siguracion te paguar per 1 vit , e sapo ardhur nga italia te gjitha sherbimet e bera ne servis itali(rripi i motorit pompa e ujit etj) makina eshte e pajisur me disqe alu...
E Merkure, 29 Janar, 2014
Shitet Golf 5 i 2004 version sport . (Tirane, Tirane)  - Makina ne shitje > Vetura Shitet Golf 5 i 2004 2.0tdi version sport . Kambio manuale , klima , sedilje lekure me ngrohje ne gjendje shume te mire xhenerike . Dokumenta te paguara deri ne korrik 2004 .
E Marte, 28 Janar, 2014
Bello Scooter Mbk Booster (Tirane)  - Makina ne shitje > Motorra MBK Booster, è in perfetto stato di controllo del mercato OK ottime condizioni tecnica - chilometraggio 13.200 Km metro - anno fiscale 2002 potenza: 4 HP Cilindrata: 50 cc, non ho mai avuto un incidente ed era anche all'interno di AltydIl è u...
E Premte, 24 Janar, 2014
Durres, shes makine Mercedes-Benz 3538 Viti 1993, 34.999 Euro. (Durres, Durres)  - Makina ne shitje > Furgona - Autobusa - Kamjona Durres, shes makine Mercedes-Benz 3538 Viti 1993, 34.999 Euro Karburanti: Diezel Ngjyra.....: e bardhe Kamjo......: manual Shitet Kamjon Mercedes Benz 3538 8x6 Viti 1993. Kamjoni eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Per...
E Hene, 20 Janar, 2014
Shitet Renault Laguna (Pogradec, Pogradec)  - Makina ne shitje > Vetura Renault Laguna ne gjendje shume te mire, viti 1999,Motorr 1.9 nafte ,220.000 km ,dogane e paguar ,xhama elektrik,Abs,Airbag,fenere antimjegull,klima,CD,Mbyllje elektike.
E Merkure, 15 Janar, 2014
Shes Renault Kangoo (Kamez/Tirane, Tirane)  - Makina ne shitje > Vetura Shes Renault Kangoo DIESEL 1.9. ÇMIMI: 3800 euro. Makina eshte e ardhur nga Italia. Dekumentat jan te paguara deri ne shtator 2014. Numer Telefoni: +355682321242.
E Marte, 14 Janar, 2014
MAKINA me QERA,+355672136575, autonoleggio in albania RENT A CAR,maqina me qira RINAS location de vo (aeroport RINAS tirana ALBANIA shqiperi, Elbasan)  - Makina ne shitje > Pjese kembimi www.hertz.al autonoleggio in albania,+355672136575,MAKINA me QERA.duke filluar me 14 € dita, per nje muaj SHQIPERI, macchine in affitto al aeroporto rinas di TIRANA noleggio BASSO prezzo, RENT a CAR here AIRPORT MOTHER teresa CARS rentals REN...
MAKINA me QERA,+355672136575, autonoleggio in albania RENT A CAR,maqina me qira RINAS location de vo (RINAS tirane VLORE fier DURRES shkoder ELBASAN , Fier)  - Makina ne shitje > Pjese kembimi www.hertz.al autonoleggio in albania,+355672136575,MAKINA me QERA.duke filluar me 14 € dita, per nje muaj SHQIPERI, macchine in affitto al aeroporto rinas di TIRANA noleggio BASSO prezzo, RENT a CAR here AIRPORT MOTHER teresa CARS rentals REN...
MAKINA me QERA,+355672136575, autonoleggio in albania RENT A CAR,maqina me qira RINAS location de vo (RINAS tirane VLORE fier DURRES shkoder ELBASAN , Vlore)  - Makina ne shitje > Pjese kembimi www.hertz.al autonoleggio in albania,+355672136575,MAKINA me QERA.duke filluar me 14 € dita, per nje muaj SHQIPERI, macchine in affitto al aeroporto rinas di TIRANA noleggio BASSO prezzo, RENT a CAR here AIRPORT MOTHER teresa CARS rentals REN...
MAKINA me QERA,+355672136575, autonoleggio in albania RENT A CAR,maqina me qira RINAS location de vo (aeroport RINAS tirana ALBANIA shqiperi, Shkoder)  - Makina ne shitje > Pjese kembimi www.hertz.al autonoleggio in albania,+355672136575,MAKINA me QERA.duke filluar me 14 € dita, per nje muaj SHQIPERI, macchine in affitto al aeroporto rinas di TIRANA noleggio BASSO prezzo, RENT a CAR here AIRPORT MOTHER teresa CARS rentals REN...