Reklamat e fundit | Faqja Kryesore | Reklamat e Mia | Ndihme

Home > KOSOVE > Oferta Pune
E Hene, 16 dhjetor, 2013
Kerkoje puntore per agjension patjeter duhet te dije programin amadeues (Peje, Peje)  - Oferta Pune > oferta pune Kerkoje puntore per agjension patjeter duhet te dije programin amadeues dhe callagjent/e gjuhes gjermane. Dergo CV ne ebemair@gmail.com.
E Diel, 04 Gusht, 2013
nivelizim (prishtin, Prishtine)  - Oferta Pune > oferta pune ofrojm keto sherbime izolimin dhe nivelizimin e shtepiav banesav dhe lokalev te ndryshme me materjal tonin me qmime te volitshme sigurojm stiropoll cement zhavor me qmime te volitshme ju garantojm cilsi dhe korrektsi per gjdo informat me kontak...
E Hene, 22 Prill, 2013
KAMINA FURRA (per pizza ) GRILLA (Prishtine, Prishtine)  - Oferta Pune > oferta pune **strong text** Punojm KAMINA modern dhe klasik (montim i KAMINIT me stufe dhe KAMIN "pune dore " FURRA per pizza dhe GRILLA per oborre