Reklamat e fundit | Faqja Kryesore | Reklamat e Mia | Ndihme

Home > Apartamente > Apartamente me qera
Çmimi
E Merkure, 01 Tetor, 2014
Ap me qera sa fillon Komuna e parisit (Tirane) Jap me qera apartament 108 m2 ne fillim te rruges Komuna e Parisit, 2 + 1, dy banjo e ballkon. Kuzhina eshte moderne e kompletuar me te gjitha paisjet. Cmimi i arsyeshem nese behet fjale per kohe te gjate. Per me teper informacion kontaktoni ...  -
E Enjte, 28 Gusht, 2014
Apartamenti me qera 1+1 (komuna parisit, Tirane) Jepet apartamenti me qira 1+1 te Komuna e Parisit ne kat te II e mobiluar me mundesi parkimi. cmimi 300 leke cel: 0692111915 tel: 42248555  250.00 EUR
Apartamenti me qera 1+1 (Komuna e parisit, Tirane) Jepet apartamenti i mobiluar me qira te komuna e Parisit. Kati II me mundesi parkimi. Apartamenti eshte 1 dhome e kuxhine.Per me shume tel 04224855 0692111915  -
E Enjte, 21 Gusht, 2014
Apartamenti me qera 1+1 (Komuna e Parisit, Tirane) Jepet shpija me qera1+1 te komuna e parisit e mobiluar kati II me mundesi parkimi. 300 leke cell 692111915 tel 42248555  300.00 EUR
E Enjte, 14 Gusht, 2014
JAP DYQAN ME QERA, I PERSHTATESHEM DHE PER ZTRE, 40m2 (DURRES, Durres) Jap DYQAN me QERA i pershtateshem dhe per ZYRE, 40m 2 ADRESA: Lagja nr. 5 Rr. Mujo Ulqinaku Pallati ''SIAC '' Prane PARKUT SPORTIV DURRES  -
E Merkure, 06 Gusht, 2014
jepet garsonjere me qera Rruga Siri Kodra (Rruga Siri Kodra, Tirane) Jepet me qera garsoniere rreth 45 m2 totalisht e mobiluar. E pershtetshme per 3 persona Pallat I ri Adresa:Rruga Siri Kodra perballe deres se frigoriferit. Cmimi:20.000 leke/muaj Cel:0698888003  150.00 EUR
E Enjte, 19 Qershor, 2014
Apartamente me qera per pushime (Golem, Durres) Ofroj apartamente me qera per pushime ne zonen e Golemit- kompleksi Albgolem (afer ke Viena ose Casablanca). Ambienti nga me te pastrit ne zonen e plazhit Golem, guzhina dhe dhoma gjumi te mobiluara me te gjitha domosdoshmerite; me ajer te kon...  -
E Hene, 16 Qershor, 2014
JAP ME QERA GARZONIERE 32m2 (PLAZHI ILIRIA DURRES, Durres) JAP ME QERA NJE GARZONIERE 32m2 TE KOMPLETUAR ME TE GJITHA PAJISJET ELEKTROSHTEPIAKE (TV ME KABLLOR,FRIGORIFER,LAVATRICE,KONDICIONER;DHE KUZHINE TE KOMPLETUAR ME SOBE GATIMI DHE ENE KUZHINE. CMIMI QERSHORI DHE SHTQTORI 10EURO NATA ...  15.00 EUR
E Premte, 13 Qershor, 2014
JAP ME QERA APARTAMENT 42m2 (PLAZHI ILIRIA DURRES, Durres) JAP ME QERA APARTAMENT 42M2 PERBALLE HOTEL FLORIDA, I KOMPLETUAR ME TE GJITHA PAJISJET ELEKTROSHTEPIAKE .TV(KABLLOR) FRIGORIFER.;LAVATRICE; KONDICIONER PA PROBLEME UJI DHE DRITASH?NJE ZONE MJAFT E PREFERUAR. CMIMI QERSHORI DHE SHTATORI 15EURO ...  20.00 EUR
E Merkure, 30 Prill, 2014
JEPET ME QERA VJETORE DURRES (LAGJA 13 PLAZH) (Plazhi rota e kuqe, Durres) OKAZION....JEPET ME QERA VJETORE DURRES (LAGJA 13 PLAZH ) Jepet me qera vjetore ne Durres (Lagja 13 Plazh)nje Apartament i Ri 1+1 55m2 ne katin e 4 Te Dhenat mbi Apartamentin; Gjendet 50 metra nga Deti buze rruges kryesore te Plazhit ...  100.00 EUR