Reklamat e fundit | Faqja Kryesore | Reklamat e Mia | Ndihme

Home > Apartamente > Apartamente me qera
Çmimi
E Enjte, 14 Gusht, 2014
JAP DYQAN ME QERA, I PERSHTATESHEM DHE PER ZTRE, 40m2 (DURRES, Durres) Jap DYQAN me QERA i pershtateshem dhe per ZYRE, 40m 2 ADRESA: Lagja nr. 5 Rr. Mujo Ulqinaku Pallati ''SIAC '' Prane PARKUT SPORTIV DURRES  -
E Enjte, 19 Qershor, 2014
Apartamente me qera per pushime (Golem, Durres) Ofroj apartamente me qera per pushime ne zonen e Golemit- kompleksi Albgolem (afer ke Viena ose Casablanca). Ambienti nga me te pastrit ne zonen e plazhit Golem, guzhina dhe dhoma gjumi te mobiluara me te gjitha domosdoshmerite; me ajer te kon...  -
E Hene, 16 Qershor, 2014
JAP ME QERA GARZONIERE 32m2 (PLAZHI ILIRIA DURRES, Durres) JAP ME QERA NJE GARZONIERE 32m2 TE KOMPLETUAR ME TE GJITHA PAJISJET ELEKTROSHTEPIAKE (TV ME KABLLOR,FRIGORIFER,LAVATRICE,KONDICIONER;DHE KUZHINE TE KOMPLETUAR ME SOBE GATIMI DHE ENE KUZHINE. CMIMI QERSHORI DHE SHTQTORI 10EURO NATA ...  15.00 EUR
E Premte, 13 Qershor, 2014
JAP ME QERA APARTAMENT 42m2 (PLAZHI ILIRIA DURRES, Durres) JAP ME QERA APARTAMENT 42M2 PERBALLE HOTEL FLORIDA, I KOMPLETUAR ME TE GJITHA PAJISJET ELEKTROSHTEPIAKE .TV(KABLLOR) FRIGORIFER.;LAVATRICE; KONDICIONER PA PROBLEME UJI DHE DRITASH?NJE ZONE MJAFT E PREFERUAR. CMIMI QERSHORI DHE SHTATORI 15EURO ...  20.00 EUR
E Merkure, 30 Prill, 2014
JEPET ME QERA VJETORE DURRES (LAGJA 13 PLAZH) (Plazhi rota e kuqe, Durres) OKAZION....JEPET ME QERA VJETORE DURRES (LAGJA 13 PLAZH ) Jepet me qera vjetore ne Durres (Lagja 13 Plazh)nje Apartament i Ri 1+1 55m2 ne katin e 4 Te Dhenat mbi Apartamentin; Gjendet 50 metra nga Deti buze rruges kryesore te Plazhit ...  100.00 EUR
JEPET ME QERA VJETORE DURRES (LAGJA 13 PLAZH) (Plazhi rota e kuqe, Durres) OKAZION....JEPET ME QERA VJETORE DURRES (LAGJA 13 PLAZH ) Jepet me qera vjetore ne Durres (Lagja 13 Plazh)nje Apartament i Ri 1+1 55m2 ne katin e 4 Te Dhenat mbi Apartamentin; Gjendet 50 metra nga Deti buze rruges kryesore te Plazhit ...  100.00 EUR
JEPET ME QERA VJETORE DURRES (LAGJA 13 PLAZH) (Plazhi rota e kuqe, Durres) OKAZION....JEPET ME QERA VJETORE DURRES (LAGJA 13 PLAZH ) Jepet me qera vjetore ne Durres (Lagja 13 Plazh)nje Apartament i Ri 1+1 55m2 ne katin e 4 Te Dhenat mbi Apartamentin; Gjendet 50 metra nga Deti buze rruges kryesore te Plazhit ...  100.00 EUR
E Enjte, 27 Mars, 2014
Jap ambient me qera (21 Dhjetori,Tirane, Durres) Jap ambjent me qera per banim tek 210692958477 dhjetori per banim.rreth 100 metra katrore.cmimi i diskutueshem.nr kontakti 0692958477  360.00 EUR
E Premte, 07 Shkurt, 2014
DURRES, JEPETME QERA ZYRE KATI 4, 95 M² (NE QENDER ,DURRES) (Sheshi 'Iliria' (ne krah te bashkise)-Durres, Durres) **Jepet me qera zyre me siperfaqje 95m2, e pozicionuar ne qender (sheshi Iliria) afer bashkise dhe prefektures.Ambjenti ndodhet ne qendren e bisnesit EGT BUSINESS CENTER DURRES, dhe ka nje pamje te mrekullueshme te plote te qendres.**  600.00 EUR
E Hene, 11 Nentor, 2013
JAP DYQAN ME QERA (DURRES, Durres) JAP DYQAN ME QERA I PERSHTATESHEM DHE PER ZYRE 40 m2 LAGJA 5 Rr. MUJO ULQINQKU PALLATI " SIAC " PRANE PARKUT SPORTIV DURRES TEL 052238009 CEL 0692389718  -