Reklamat e fundit | Faqja Kryesore | Reklamat e Mia | Ndihme

Home > Apartamente > Apartamente në shitje
privat/agjensiÇmimi
E Marte, 11 Mars, 2014
Okazion. 950 euro/m2 i diskutushem (Stadiumi "Qemal Stafa", Tirane) 950 EURO/M2 I diskutushem, pallat i ri . Me hipoteke sip 134 m2,shitet 2+1, sallon, guzhine, 2banjo, 2ballkone, depo. Drejtimi L-P. Tel 0692310120  privat 127000.00 EUR
E Hene, 10 Mars, 2014
Kamez shes apartamente 1+1,2+1 dhe dyqane (BULEVARDI BLU ,KAMEZ, Tirane) Bulevardi Blu, perballe shkolles 9 – vjeçare Kamez, shesim apartamente,dyqane dhe garazhe: Apartamente 1+1, siperfaqja 68 - 80 m2. Apartamente 2+1, siperfaqja 100 - 126 m2.Mundesi zgjedhje kati, pozicioni dhe siperfaqeje.Ambjente teper ciles...  privat 370.00 EUR
E Premte, 07 Mars, 2014
Vendesi appartamento (Cava de' Tirreni, Tirane) Appartamento in vendita di 130 mq ca. su 2 livelli sito a Cava de' Tirreni, posto al 3° piano, composto da: 1° livello: ingresso, salone doppio, angolo cottura, 2 camere matrimoniali, 2 camerette, 2 bagni, ripostiglio, terrazzo di 10 mq ca., ...  privat 330000.00 EUR
E Marte, 04 Mars, 2014
SHITET APT 1+1 92 M NE RR''ELBASANIT'' PRANE KENDIT TE LOJRAVE 7 XHUXHAT (RRUGA ELBASANIT TE 7 XHUXHAT, Tirane) **Rr. " Elbasanit ", perbri Deges se Thesarit ose perballe kendit te lojrave " 7 Xhuxhat ": Shitet ap. 1+1 -siperfaqja e apartamentit eshte 92.8 m ndersa verandi 54.7 metra -ndertim i ri / punime te larta e cilesore. -t...  privat 115000.00 EUR
Shitet ap. 1+1, tek rr. " Elbasanit " (RRUGA ELBASANIT TE 7 XHUXHAT, Tirane) ****Rr. " Elbasanit ", perbri Deges se Thesarit ose perballe kendit te lojrave " 7 Xhuxhat ": Shitet ap. 1+1 -siperfaqja e apartamentit eshte 92.8 m ndersa verandi 54.7 metra -ndertim i ri / punime te larta e cilesore. -t...  privat 115000.00 EUR
E Diel, 02 Mars, 2014
Apartament bashkohor dhe i kuruar ne detaje (Gramsh, Gramsh) Ne pallatin e ri prej 10 katesh, ndertuar mbi qendren e Gramshit, shitet apartament 110 m2. Apartamenti eshte i perbere nga zona living dhe guzhina, dy dhoma gjiumi, dy bagno dhe ballcon. Ndertessa eshte projektuar nga Studio Visioli, duke risp...  privat 45000.00 EUR
E Merkure, 19 Shkurt, 2014
Kamez shes apartamente 1+1,2+1 dhe dyqane (Bulevardi Blu,Kamez, Tirane) BulevardiBlu, perballeshkolles 9 - vjeçareKamez, shesimapartamente,dyqanedhegarazhe: Apartamente 1+1, siperfaqja 68 - 80 m2. Apartamente 2+1, siperfaqja 100 - 126 m2.Mundesizgjedhjekati, pozicionidhesiperfaqeje.Ambjentetepercilesore, pjese e n...  privat 360.00 EUR
E Shtune, 01 Shkurt, 2014
SHITET SHTEPI PRIVATE NE DURRES (siper hotel Vollga, Durres) Durres siper Hotel Vollga,pa shkuar te Vila e Zogut,djathtas nga ana e qytetit shitet shtepi dy kateshe (mundesi per te hedhur edhe dy kate te tjera) e paperfunduar , me sip 300 m2, cdo kat 150 m2.Sip e tokes eshte 400 m2 e rrethuar me avlli dh...  privat 85000.00 EUR
SHITET SHTEPI PRIVATE NE DURRES (siper hotel Vollga, Durres) Durres siper Hotel Vollga,pa shkuar te Vila e Zogut,djathtas nga ana e qytetit shitet shtepi dy kateshe (mundesi per te hedhur edhe dy kate te tjera) e paperfunduar , me sip 300 m2, cdo kat 150 m2.Sip e tokes eshte 400 m2 e rrethuar me avlli dh...  privat 85000.00 EUR
E Marte, 28 Janar, 2014
Okazion. 950 euro/m2. Mbrapa "Qemal Stafa" (Rr "Faik Konica", Tirane) Apartament 2+1 por mund te kthehet ne 3+1, me hipoteke te rregullt. Me ashensor,sallon,guzhine 2 banjo, 2 ballkone, depo. Sip 134 m2. Drejtimi L-JP pamje e lire nga pylli. Cmimi 950 euro/m2. Tel 0695403181 0685590901 0688122211  privat 127000.00 EUR