Reklamat e fundit | Faqja Kryesore | Reklamat e Mia | Ndihme

Home > Apartamente > Apartamente në shitje
privat/agjensiÇmimi
E Enjte, 04 Shtator, 2014
Shes apartamente dhe dyqane (1+1,2+1,3+1),"Bulevardi Blu" tek Karburant ELDA, Kamez. (KAMEZ, Tirane) Bulevardi Blu Kamez ,ngjitur me karburant ELDA, shesim apartamente,dyqane dhe garazhe: Apartamente 1+1, siperfaqja 68 - 80 m2. Apartamente 2+1, siperfaqja 100 - 126 m2.Apartamente 3+1,siperfaqja 115 - 135 m2 Mundesi zgjedhje kati, pozicioni dhe...  privat -
E Hene, 11 Gusht, 2014
Shes apartamente dhe dyqane (1+1,2+1,3+1),"Bulevardi Blu" tek Karburant ELDA, Kamez. (Kamez, Tirane) Bulevardi Blu Kamez ,ngjitur me karburant ELDA, shesim apartamente,dyqane dhe garazhe: Apartamente 1+1, siperfaqja 68 - 80 m2. Apartamente 2+1, siperfaqja 100 - 126 m2.Apartamente 3+1,siperfaqja 115 - 135 m2 Mundesi zgjedhje kati, pozicioni dhe...  privat -
Shes Apartamente dhe Dyqane ( 1+1,2+1,3+1),Kamez. (Kamez, Tirane) Bulevardi Blu, perballe shkolles 9 – vjeçare Kamez, shesim apartamente,dyqane dhe garazhe: Apartamente 1+1, siperfaqja 68 - 80 m2. Apartamente 2+1, siperfaqja 100 - 126 m2.Apartamente 3+1,siperfaqja 115 - 135 m2 Mundesi zgjedhje k...  privat -
Shes Apartamente dhe Dyqane (1+1,2+1,3+1)Unaza e Re. (Tek unaza e re, Tirane) Unaza e Re Tirane, shesim apartamente,dyqane dhe garazhe ne nje kompleks shume cilesor ne ndertim: Apartamente 1+1, siperfaqja 65 - 80 m2. Apartamente 2+1, siperfaqja 90 - 100 m2.Apartamente 3+1 siperfaqja 110 - 130 m2.Mundesi zgjedhje kati, ...  privat -
E Merkure, 06 Gusht, 2014
Shiten garsoniere 45m2 Rruga Siri Kodra (Rruga Siri Kodra, Tirane) Shiten garsoniere sip 45 m2 .Kati II, III, dhe i V-te. Pallat i ri. Dokumentacioni:I legalizuar me VKM por momentalisht i pa hipotekuar. Mundesojme hipoteke. Adresa:Rruga Siri Kodra perballe deres se frigoriferit, mbrapa karburant Taci-oil...  privat 550.00 EUR
Shiten apartamente 1+1 sip 45 dhe 53 m2 Rruga Siri Kodra (Rruga Siri Kodra, Tirane) Shiten apartamente 1+1sip 45m2 dhe 53m2 .Kati II, III-te. Pallat i ri. Dokumentacioni:I legalizuar me VKM por momentalisht i pa hipotekuar. Mundesojme hipoteke. Adresa:Rruga Siri Kodra perballe deres se frigoriferit, mbrapa karburant Taci-o...  privat 550.00 EUR
Shiten apartamente 2+1 sip 73 m2 Rruga Siri Kodra (Rruga Siri Kodra, Tirane) Shiten apartamente 2+1sip 73m2 .Kati II dhe i V-te. Pallat i ri. Dokumentacioni:I legalizuar me VKM por momentalisht i pa hipotekuar. Mundesojme hipoteke Adresa:Rruga Siri Kodra perballe deres se frigoriferit, mbrapa karburant Taci-oil Cmi...  privat 550.00 EUR
shitet apartment 1+1 sip 70 m2 Rruga Jordan Misja (Rruga Jordan mistake, Tirane) Shitet apartment 2+1 sip 70 m2. Kati 6 ,Pallat i ri. DOKUMENTACIONI : I LEGALIZUAR ME VKM POR MOMENTALISHT I PA HIPOTEKUAR Mundesojme hipoteke Adresa Rruga Jordan misja ne fund te rruges se burgut. Cmimi:450 euro m2 Cel:0698888003  privat 450.00 EUR
E Hene, 04 Gusht, 2014
Kompleksi Rezidencial Tea (Gjiri i Lalzit Shen Pjeter pas Restorant Insifa, Tirane) Shiten vila 2-kateshe duplex me siperfaqe te ndryshme 70m2 dhe 120m2 ne Gjirin e Lalzit,Shen Pjeter(pas Restorant Insifa) me largesi prej bregut te detit rreth 150 metra. Vilat me siperfaqe 70m2 ne katin e pare permbajne guzhine,soxhorno dhe...  privat 900.00 EUR
E Enjte, 31 Korrik, 2014
Apartamente te HIPOTEKUARA (lagjia 5-maji,rruga Shpetim Arapi,prane gjimnazit , Tirane) Zona/Rruga : lagjia 5-Maji,rruga Shpetim Arapi Apartamente te HIPOTEKUARA Firma Lendon Co sh.p.k me nje eksperience disa vjecare ne fushen e ndertimit vazhdon me shitjet e apartamenteve 1+1 2+1 3+1 me siperfaqe te ndryshme duke filluar nga 7...  agjensi 380.00 EUR