Reklamat e fundit

 • Profesionist ne fushen e gjelberimit Tirane
  Profesionist ne fushen e gjelberimit Tirane
  Ambiente te jashtme - Peqin (Elbasan) - 20/06/2017 100.00 Euro €

  Teoria dhe Praktika eshte marre nga nje vend shume i larte dhe shume i pasionuar pas ambienteve te gjelberta (Nga Britania e Madhe) Pasi atje kam punuar dhe kam qene shume i rregullt ne sherbim te clienteve Anglez dhe te huaj Si Kopshtar / Gardener K...

 • Alfa Romeo 146
  Alfa Romeo 146
  Makina - Tiranë (Tiranë) - 30/05/2017 1200.00 Euro €

  Alfa Romeo 146.

 • reklamafalas
  reklamafalas
  Makina - Berat (Berat) - 24/05/2017 Check with seller

  reklama falas

 • shes audi a4
  shes audi a4
  Makina - Devoll (Korçë) - 24/05/2017 5000.00 Euro €

  shes audi a4

 • alfa romeo 156
  alfa romeo 156
  Makina - Vlorë (Vlorë) - 19/05/2017 3000.00 Euro €

  shes alfa romeo