Reklamat e fundit | Faqja Kryesore | Reklamat e Mia | Ndihme

Home > Apartamente > Apartamente në shitje
privat/agjensiÇmimi
Shiten apartamente 2+1 sip 72 m2 550 euro m2 (Rruga Siri Kodra , Tirane) Shiten apartamente 2+1sip 72 dhe 75 m2 .Kati II, III, dhe i V-te. Pallat i ri. Dokumentacioni:I legalizuar me VKM por momentalisht i pa hipotekuar. Mundesojme Hipoteke per kredi Adresa:Rruga Siri Kodra perballe deres se frigoriferit, mbrapa...  privat 550.00 EUR
E Enjte, 22 Maj, 2014
Shes Apartamente dhe Dyqane ( 1+1,2+1,3+1),Kamez. (Kamez, Tirane) Bulevardi Blu, perballe shkolles 9 – vjeçare Kamez, shesim apartamente,dyqane dhe garazhe: Apartamente 1+1, siperfaqja 68 - 80 m2. Apartamente 2+1, siperfaqja 100 - 126 m2.Apartamente 3+1,siperfaqja 115 - 135 m2 Mundesi zgjedhje k...  privat -
Shes Apartamente dhe Dyqane (1+1,2+1,3+1)Unaza e Re. (Tirane) Unaza e Re Tirane, shesim apartamente,dyqane dhe garazhe ne nje kompleks shume cilesor ne ndertim: Apartamente 1+1, siperfaqja 65 - 80 m2. Apartamente 2+1, siperfaqja 90 - 100 m2.Apartamente 3+1 siperfaqja 110 - 130 m2.Mundesi zgjedhje kati, po...  privat 500.00 EUR
E Diel, 11 Maj, 2014
SHITET NJE APARTAMENT 55 M² (Plazhi rota e kuqe) (LAGJA 13 PLAZH, Durres) OKAZION....SHITET SHTEPI DURRES (LAGJA 13 PLAZH ) SHITET SHTEPI DURRES (Lagja 13 Plazh)nje Apartament i Ri 1+1 55m2 ne katin e 4 Te Dhenat mbi Apartamentin; Gjendet 50 metra nga Deti buze rruges kryesore te Plazhit afer (Rrotes se Kuq...  privat -
E Merkure, 07 Maj, 2014
OKAZION. APARTAMENT I RI ME HIPOTEKE (VLORE, Vlore) Apartament I ri me hipoteke. Ndodhet ne Skele ne kryqezimin e rruges Transballkanike me rrugen e Sodes. Kati I 7 me ashensor. Fasada e apartamentit eshte xhamllek. Sip 103m2 I perbere nga 1 apartament 1+1+wc+ballkon dhe nje garsionere+wc+ballk...  privat 380.00 EUR
Shes Apartamente dhe Dyqane ( 1+1,2+1,3+1),Kamez. (Kamez, Tirane) Bulevardi Blu, perballe shkolles 9 – vjeçare Kamez, shesim apartamente,dyqane dhe garazhe: Apartamente 1+1, siperfaqja 68 - 80 m2. Apartamente 2+1, siperfaqja 100 - 126 m2.Apartamente 3+1,siperfaqja 115 - 135 m2 Mundesi zgjedhje k...  privat 370.00 EUR
Shes Apartamente dhe Dyqane ( 1+1,2+1,3+1 ),Unaza e Re. (Unaza e re, Tirane) Unaza e Re Tirane, shesim apartamente,dyqane dhe garazhe ne nje kompleks shume cilesor ne ndertim: Apartamente 1+1, siperfaqja 65 - 80 m2. Apartamente 2+1, siperfaqja 90 - 100 m2.Apartamente 3+1 siperfaqja 110 - 130 m2.Mundesi zgjedhje kati, po...  privat 500.00 EUR
Shes apartamente dhe dyqane (1+1,2+1,3+1),"Bulevardi Blu" tek Karburant ELDA, Kame (Kamez, Tirane) Bulevardi Blu Kamez ,ngjitur me karburant ELDA, shesim apartamente,dyqane dhe garazhe: Apartamente 1+1, siperfaqja 68 - 80 m2. Apartamente 2+1, siperfaqja 100 - 126 m2.Apartamente 3+1,siperfaqja 115 - 135 m2 Mundesi zgjedhje kati, pozicioni d...  privat 370.00 EUR
E Shtune, 03 Maj, 2014
apartament 1+1 (Lagja Emin Matraxhiu, Elbasan) Shitet apartament 1+1 i rregulluar  privat 20000.00 EUR
E Merkure, 30 Prill, 2014
JEPET ME QERA VJETORE DURRES (LAGJA 13 PLAZH) (LAGJA 13 PLAZH, Durres) OKAZION....JEPET ME QERA VJETORE DURRES (LAGJA 13 PLAZH ) Jepet me qera vjetore ne Durres (Lagja 13 Plazh)nje Apartament i Ri 1+1 55m2 ne katin e 4 Te Dhenat mbi Apartamentin; Gjendet 50 metra nga Deti buze rruges kryesore te Plazhit ...  privat 100.00 EUR
E Premte, 25 Prill, 2014
Shes shtepine 220 m² me 26, 5 arë tokë në Hajvali (Prishtine, Prishtine) Shes shtepine 220 m², me 26, 5 arë tokë në Hajvali, lëvizin fushë Kerkesko, me objekte shtesë. Gjatësia tërësi shumë mbi një rrugë të shtruara. Tokë ka ujë, kanalizime, rrugë, drita dhe internet. Është e mundur për të bler...  privat -