Reklamat e fundit | Faqja Kryesore | Reklamat e Mia | Ndihme

Home > Apartamente > Apartamente në shitje
privat/agjensiÇmimi
E Enjte, 22 Maj, 2014
Shes Apartamente dhe Dyqane ( 1+1,2+1,3+1),Kamez. (Kamez, Tirane) Bulevardi Blu, perballe shkolles 9 – vjeçare Kamez, shesim apartamente,dyqane dhe garazhe: Apartamente 1+1, siperfaqja 68 - 80 m2. Apartamente 2+1, siperfaqja 100 - 126 m2.Apartamente 3+1,siperfaqja 115 - 135 m2 Mundesi zgjedhje k...  privat -
Shes Apartamente dhe Dyqane (1+1,2+1,3+1)Unaza e Re. (Tirane) Unaza e Re Tirane, shesim apartamente,dyqane dhe garazhe ne nje kompleks shume cilesor ne ndertim: Apartamente 1+1, siperfaqja 65 - 80 m2. Apartamente 2+1, siperfaqja 90 - 100 m2.Apartamente 3+1 siperfaqja 110 - 130 m2.Mundesi zgjedhje kati, po...  privat 500.00 EUR
E Hene, 20 Janar, 2014
shitet kompleksi qevani bashke me shtepine (fshati klos elbasan, Elbasan) Kompleksi Qevani SHITET KOMPLEKSI QEVANI BASHKE ME SHTEPINE.180 METRA KATROR LOKALI + PISHINA + 2 DHOMA (DYQANE) 48 METRA KATROR NE KATIN E PARE + GARAZH +KOPESHTI PERPARA SHTEPISE ME PEME DEKORATIVE. NE KATIN E DYTE JANE 4 DHOMA GJUMI ME BAN...  privat -
E Premte, 10 Janar, 2014
Shitet Apartament 2+1 ne Tirane (Prane Qendres se Tiranes, Tirane) Shitet apartament 2+1, ne Tirane, Blv. Bajram Curri, 100 m larg Ministrise se Shendetsise, Kati 10-te. Apartamenti eshte luksoz, me Hipoteke, me pozicion jug-lindje, pamje nga Mali i Dajtit, 10 minuta nga qendra e Tiranes, zone e qete. Aparta...  privat -
E Hene, 18 Nentor, 2013
Shitet shtepi private ne Durres (siper hote Vollga, Durres) Durres siper Hotel Vollga,pa shkuar te Vila e Zogut,djathtas nga ana e qytetit shitet shtepi dy kateshe (mundesi per te hedhur edhe dy kate te tjera) e paperfunduar , me sip 300 m2, cdo kat 150 m2.Sip e tokes eshte 400 m2 e rrethuar me avlli dh...  privat 85000.00 EUR
E Merkure, 13 Nentor, 2013
arkitekt mihanil shtylla (elbasan, Elbasan) Pershendetje!,jam Arkitek me eksperience 8 vjecare ne fushen e ndertimit dhe mobilimitne itali dhe shqiperi,kam mbaruar studimet ne itali per teknik ndertimi dhe arkitekture. kerkoje kliente private te cilet kane nevoje per projetimin dhe arre...  privat 8.00 EUR
E Merkure, 06 Nentor, 2013
Okazion stadiumi "Qemal Stafa" (Rr Faik Konica, Tirane) Apartament me hipoteke te rregullt. Me ashensor. 2+1,sallon,guzhine 2 banjo, 2 ballkone, depo. Sip 134 m2. Drejtimi L-JP pamje e lire nga pylli. Tel 0685477555 ose 0685590901  privat 134000.00 EUR
E Merkure, 23 Tetor, 2013
OKAZION! Apartamente te reja te perfunduara me hipoteke te rregullt. (Shkembi i Kavajes, Durres) Shiten apartamente 1+1 te reja, 60 deri 65 m2, me 1 ose 2 ballkone, ne nje nga godinat me cilesore te Shkembi i Kavajes, buze aksit kryesor Durres-Rrogozhine, shume afer pistes se Hotel Bleart, 100m nga plazhi. Apartamentet ndodhen ne katin e 1...  privat 30000.00 EUR
E Diel, 20 Tetor, 2013
SHITET VILE (Golem,Durres, Durres) Okazion!!! Shitet vile ne golem Durres.Vila ka 3 kate + garazh dhe siperfaqe 450 meter katror,vila esht e vendosur ne nje truall prej 550 meter katror.Pamje nga deti me 9 ballkone(3 per cdo kat),3 banjo,2 kuzhina,sallon,6 dhoma gjumi.Vila ku...  privat 160000.00 EUR
E Diel, 22 Shtator, 2013
Okazion.Zone rezidenciale. 1050 euro/m2 (Rr "Faik Konica", Tirane) Apartament me hipoteke te rregullt. Me ashensor. 2+1,sallon,guzhine 2 banjo, 2 ballkone, depo. Sip 134 m2. Drejtimi L-JP pamje e lire nga pylli. Tel 0685477555 ose 0685590901  privat 140000.00 EUR