Reklamat e fundit | Faqja Kryesore | Reklamat e Mia | Ndihme

Home > Makina ne shitje
E Hene, 14 Tetor, 2013
Shes Chrysler 300C Limited , 2006 . 120.000 km (Tirane , Durres)  - Makina ne shitje > Vetura Chrysler 300C Limited , 120.000 km , viti 2006 , 3.5 Benzin. kamio automatike , timon druri etj etj . Full option
E Premte, 11 Tetor, 2013
MAKINA me QERA,+355672136575, autonoleggio in albania RENT A CAR,maqina me qira RINAS location de vo (RINAS tirane VLORE fier DURRES shkoder ELBASAN , Tirane)  - Makina ne shitje > Vetura www.hertz.al AUTONOLEGGIO in ALBANIA,+355672136575, MACCHINE in AFFITTO AL AEROPORTO di TIRANA NOLEGGIO BASSO PREZZO, RENT a CAR HIRE AIRPORT MOTHER TERESA CARS RENTALS RENTA LOW COST ALBANIA, HERTZ ALBANIA ,MAKINA me QERA ne SHQIPERI, MAQINA m...
E Hene, 07 Tetor, 2013
SHES (TIRANE, Tirane)  - Makina ne shitje > Vetura CHEVRIOLET KALOS 1.4 BENZINE 2004. ME 105000 KM E KUQE 5 PORTA DRITARE ELEKTRONIKE PERMBAN KONDICIONER AIRBAG ME DEKUMENTACION TE RREGULLT NE GJENDIE PERFEKTE DHE EKONOMIKE CMIMI I DISKUTUESHEM
CHEVRIOLET KALOS (TIRANE, Tirane)  - Makina ne shitje > Vetura CHEVRIOLET KALOS 1.4 BENZINE 2004. ME 105000 KM E KUQE 5 PORTA DRITARE ELEKTRONIKE PERMBAN KONDICIONER AIRBAG ME DEKUMENTACION TE RREGULLT NE GJENDIE PERFEKTE DHE EKONOMIKE CMIMI I DISKUTUESHEM
SHITIE (TIRANE, Tirane)  - Makina ne shitje > Vetura CHEVRIOLET KALOS 1.4 BENZINE 2004. ME 105000 KM E KUQE 5 PORTA DRITARE ELEKTRONIKE PERMBAN KONDICIONER AIRBAG ME DEKUMENTACION TE RREGULLT NE GJENDIE PERFEKTE DHE EKONOMIKE CMIMI I DISKUTUESHEM
E Hene, 30 Shtator, 2013
Tirane, shes Furgon Mercedes-Benz 211 CDI Viti 2003, 13.000 Euro (Tirane, Tirane)  - Makina ne shitje > Furgona - Autobusa - Kamjona SHITET FURGON BENZ MERCEDES ME NGJYRE TE BARDHE, MODELI 211CDI, PRODHIM I VITIT 2003. ESHTE FURGON - TERMUS I PERSHTATSHEM PER USHQIME, I BLERE NE GJERMANI DHE DERI TANI KA BERE 89000KM SHITET PER ARSYE MOS PERDORIMI. CMIMI: KY FURGON SHITE...
E Marte, 10 Shtator, 2013
Kamjon Volvo fm12 (Vlore)  - Makina ne shitje > Furgona - Autobusa - Kamjona shes ose ndrrim 2+1 apartament, Kamjon Volvo fm12...340 Viti 2002, 33.000 Euro Karburanti: Diezel Ngjyra.....: e verdhe Kamjo......: manual KM.........: 350000 per shitje ose ndrrim me hyrje apartamenti 2+1 ne vlore, kamion veteshkarkue...
shes Furgon Volkswagen LT35 Viti 2002 (Elbasan)  - Makina ne shitje > Furgona - Autobusa - Kamjona shes Furgon Volkswagen LT35 Viti 2002, 4.500 Euro Karburanti: Diezel Ngjyra.....: e bardhe Kamjo......: manual Fuqia KW..: 257 KM.........: 90000 milje Furgon Wolsvagen LT35/2.4TDI naft ardhur nga gjermania krah i djatht viti 2002 ka be...
shes Autokombajne 90 zotor Viti 1990, (shes Autokombajne , Elbasan)  - Makina ne shitje > Furgona - Autobusa - Kamjona shes Autokombajne 90 zotor Viti 1990, Karburanti: Diezel Ngjyra.....: blu Kamjo......: manual KM.........: 71 Shes zorto marka zetor rimorkio frez pluk zetori esht ne gjendje shum te mir motorrike si edhe xhenerike riomrkoja esht me fren...
shes Autobot, Mercedes Benz (Tepelene)  - Makina ne shitje > Furgona - Autobusa - Kamjona shes Autobot, Mercedes Benz, Viti 1987, 1.800.000Leke Karburanti: Diezel Ngjyra.....: e bardhe Kamjo......: manual Shitet Autobot per transport karburanti, Benz 1920, vit prodhimi 87. depozita 13000 litra, e ndare me pompe shtytje. Motorr...