Njoftimet e fundit

€109.900

Apartamente

  • : Ne shitje

Apartamenti ka 2 kate dhe dalje ne cati. Ka ashensor.Shtëpia ndodhet në Golem.Plazhi 100 metra larg nga shtëpia. Kati i parë ka një sipërfaqe prej 68.3 m katror me certifikatë , kati i dytë + tarracë – 78.6 m katror pa hipoteke + shkalle 7.5 m katror.  Ne total 154. me shume..

Posted In  Apartamente

€26.000

Apartamente

  • : Ne shitje

Shitja e apartament. Apartamenti ndodhet në afërsi të qytetit të Durrësit Mali$Robit 150 m nga deti. Apartamenti ndodhet në katin e 1 të një ndërtese në njësitë komplekse. Kompleksi ka një gardh. Kompleksi është i ruajtur. Apartamenti perbehet nga 1 dhome ndenje dhe 1 ballkon. Mobilim bashkohore. me shume..

Posted In  Apartamente

The 2015 Model Lexus LX570 gulf spec edition with extremely low mileage,this vehicle is as good as brand new and has never been Involved in any crash , the vehicle is graded full option. me shume..

Posted In  autovetura

.