Reklamat e fundit | Faqja Kryesore | Reklamat e Mia | Ndihme

Home > Apartamente
Shiten apartamente 2+1 sip 72 m2 550 euro m2 (Rruga Siri Kodra , Tirane) Shiten apartamente 2+1sip 72 dhe 75 m2 .Kati II, III, dhe i V-te. Pallat i ri. Dokumentacioni:I legalizuar me VKM por momentalisht i pa hipotekuar. Mundesojme Hipoteke per kredi Adresa:Rruga Siri Kodra perballe deres se frigoriferit, mbrapa...
E Premte, 13 Qershor, 2014
JAP ME QERA APARTAMENT 42m2 (PLAZHI ILIRIA DURRES, Durres)  - Apartamente > Apartamente me qera JAP ME QERA APARTAMENT 42M2 PERBALLE HOTEL FLORIDA, I KOMPLETUAR ME TE GJITHA PAJISJET ELEKTROSHTEPIAKE .TV(KABLLOR) FRIGORIFER.;LAVATRICE; KONDICIONER PA PROBLEME UJI DHE DRITASH?NJE ZONE MJAFT E PREFERUAR. CMIMI QERSHORI DHE SHTATORI 15EURO ...
shitet apartament ne elbasan (elbasan , lagja 5 maj , Tirane)  - Apartamente > Apartamente në shitje shitet apartamenti ne elbasan112 m2, kati 2 vp ,2 dhoma gjumi , 2 wc, 1 holl, 1 ballkon . afer parkut Rinia , prane supermarket Kolit , prane kopshtit, gjimnazit "Mahir Domi" , 5 min larg unv "Aleksander Xhuvani" , 2 min la...
E Hene, 02 Qershor, 2014
Shes apartamente dhe dyqane (1+1,2+1,3+1),"Bulevardi Blu" tek Karburant ELDA, Kamez. (Kamez.Bulevardi Blu, Tirane)  - Apartamente > Apartamente në shitje Bulevardi Blu Kamez ,ngjitur me karburant ELDA, shesim apartamente,dyqane dhe garazhe: Apartamente 1+1, siperfaqja 68 - 80 m2. Apartamente 2+1, siperfaqja 100 - 126 m2.Apartamente 3+1,siperfaqja 115 - 135 m2 Mundesi zgjedhje kati, pozicioni dhe...
Shes Apartamente dhe Dyqane ( 1+1,2+1,3+1),Kamez. (Kamez.Bulevardi Blu, Tirane)  - Apartamente > Apartamente në shitje Bulevardi Blu, perballe shkolles 9 – vjeçare Kamez, shesim apartamente,dyqane dhe garazhe: Apartamente 1+1, siperfaqja 68 - 80 m2. Apartamente 2+1, siperfaqja 100 - 126 m2.Apartamente 3+1,siperfaqja 115 - 135 m2 Mundesi zgjedhje k...
Shes Apartamente dhe Dyqane (1+1,2+1,3+1)Unaza e Re. (Unaza e Re, Tirane)  - Apartamente > Apartamente në shitje Unaza e Re Tirane, shesim apartamente,dyqane dhe garazhe ne nje kompleks shume cilesor ne ndertim: Apartamente 1+1, siperfaqja 65 - 80 m2. Apartamente 2+1, siperfaqja 90 - 100 m2.Apartamente 3+1 siperfaqja 110 - 130 m2.Mundesi zgjedhje kati, ...
E Premte, 30 Maj, 2014
Blej ahtepi 2+1 (durres ose plazh durres, Durres)  - Apartamente > Apartamente në shitje kerkoj te blej nje apartament 2+1 me kredi te jet ne durres ose ne zonen e plazhit mundesisht te jet i mobiluar . per cdo info le nr tim te tlf 0688340386
E Shtune, 24 Maj, 2014
DOLCE VITA (bul Republika KORCE, Korce)  - Apartamente > zyra - dyqane - magazina Jepet me qira ish DOLCE VITA ne Korce objekti ndodhet ne qender te qytetit ngjitur me NBG BANK siperfaqia 205 m2 cmimi 3500 Euro/muaj cel : 0697709777
E Enjte, 22 Maj, 2014
Shes apartamente dhe dyqane (1+1,2+1,3+1),"Bulevardi Blu" tek Karburant ELDA, Kamez. (Tirane)  - Apartamente > Apartamente në shitje Bulevardi Blu Kamez ,ngjitur me karburant ELDA, shesim apartamente,dyqane dhe garazhe: Apartamente 1+1, siperfaqja 68 - 80 m2. Apartamente 2+1, siperfaqja 100 - 126 m2.Apartamente 3+1,siperfaqja 115 - 135 m2 Mundesi zgjedhje kati, pozicioni d...
Shes Apartamente dhe Dyqane ( 1+1,2+1,3+1),Kamez. (Kamez, Tirane)  - Apartamente > Apartamente në shitje Bulevardi Blu, perballe shkolles 9 – vjeçare Kamez, shesim apartamente,dyqane dhe garazhe: Apartamente 1+1, siperfaqja 68 - 80 m2. Apartamente 2+1, siperfaqja 100 - 126 m2.Apartamente 3+1,siperfaqja 115 - 135 m2 Mundesi zgjedhje k...
Shes Apartamente dhe Dyqane (1+1,2+1,3+1)Unaza e Re. (Tirane)  - Apartamente > Apartamente në shitje Unaza e Re Tirane, shesim apartamente,dyqane dhe garazhe ne nje kompleks shume cilesor ne ndertim: Apartamente 1+1, siperfaqja 65 - 80 m2. Apartamente 2+1, siperfaqja 90 - 100 m2.Apartamente 3+1 siperfaqja 110 - 130 m2.Mundesi zgjedhje kati, po...