Reklamat e fundit | Faqja Kryesore | Reklamat e Mia | Ndihme

Home > Apartamente
E Enjte, 28 Gusht, 2014
Apartamenti me qera 1+1 (Komuna e parisit, Tirane)  - Apartamente > Apartamente me qera Jepet apartamenti i mobiluar me qira te komuna e Parisit. Kati II me mundesi parkimi. Apartamenti eshte 1 dhome e kuxhine.Per me shume tel 04224855 0692111915
E Enjte, 14 Gusht, 2014
JAP DYQAN ME QERA, I PERSHTATESHEM DHE PER ZTRE, 40m2 (DURRES, Durres)  - Apartamente > Apartamente me qera Jap DYQAN me QERA i pershtateshem dhe per ZYRE, 40m 2 ADRESA: Lagja nr. 5 Rr. Mujo Ulqinaku Pallati ''SIAC '' Prane PARKUT SPORTIV DURRES
E Merkure, 23 Korrik, 2014
Shes apartament 1+1 (Zona e plazhit Iliria , Durres , Durres)  - Apartamente > Apartamente në shitje Shes apartament 1+1 ( kuzhine-sallon, dhome gjumi, banjo, ballkon) me nje siperfaqe prej 53 m2. Apartamenti ndodhet ne plazhin Iliria ne Durres dhe eshte i pajisur me hipoteke. Cmimi 23000 €. Cell : +355 69 52 82 627
E Enjte, 17 Korrik, 2014
Shes 11 arë truall në Graqanicë (Prishtinë) (Graqanicë (Prishtinë), Prishtine)  - Apartamente > Troje - toka Shes 11 arë truall në Graqanicë, afër Prishtinës, në drejtim të Llapla Sellës (100 metra nga rruga magjistrale). Trualli ka leje ndërtimi, me mundësi për instalim të rrymës, ujit dhe rrjetit të kanalizimit.
E Marte, 15 Korrik, 2014
Shes Apartamente dhe Dyqane (1+1,2+1,3+1)Unaza e Re. (UNAZA E RE, Tirane)  - Apartamente > Apartamente në shitje Unaza e Re Tirane, shesim apartamente,dyqane dhe garazhe ne nje kompleks shume cilesor ne ndertim: Apartamente 1+1, siperfaqja 65 - 80 m2. Apartamente 2+1, siperfaqja 90 - 100 m2.Apartamente 3+1 siperfaqja 110 - 130 m2.Mundesi zgjedhje kati, po...
Shes Apartamente dhe Dyqane ( 1+1,2+1,3+1),Kamez. (Kamez,Bulevardi Blu, Tirane)  - Apartamente > Apartamente në shitje Bulevardi Blu, perballe shkolles 9 – vjeçare Kamez, shesim apartamente,dyqane dhe garazhe: Apartamente 1+1, siperfaqja 68 - 80 m2. Apartamente 2+1, siperfaqja 100 - 126 m2.Apartamente 3+1,siperfaqja 115 - 135 m2 Mundesi zgjedhje k...
Bulevardi Blu Kamez ,ngjitur me karburant ELDA, shesim apartamente,dyqane dhe garazhe: Apartamente 1 (Kamez,Bulevardi Blu, Tirane)  - Apartamente > Apartamente në shitje Bulevardi Blu Kamez ,ngjitur me karburant ELDA, shesim apartamente,dyqane dhe garazhe: Apartamente 1+1, siperfaqja 68 - 80 m2. Apartamente 2+1, siperfaqja 100 - 126 m2.Apartamente 3+1,siperfaqja 115 - 135 m2 Mundesi zgjedhje kati, pozicioni dhe...
E Shtune, 12 Korrik, 2014
Shes shtepi 2kateshe + toke + magazine (Rrile,Lezhe, Tirane)  - Apartamente > Apartamente në shitje Shitet shtepi dykateshe me nje siperfaqe prej 350m2 ne perfundim e siper.Ka 7 dhoma + 5 banjo + 4 veranda ndodhet prane rruges, instalimet jane te perfunduara ne menyre bashkekohore.Magazina ze 235m2 dhe siperfaqja ne total e tokes ne shitje es...
E Premte, 11 Korrik, 2014
Apartamente jo vetem per pushime verore (Shengjin /Lezhe , Tirane)  - Apartamente > Apartamente në shitje Kompleksi Dardania, ne qender te Shengjinit, qendra e ardhshme e tij, pika e referimit per gjithkend. Grazoniere apartamente 1+1 dhe 2+1. Me cmime shume te favorshme sepse jemi akoma ne ndertim. Perla e bregdetit te veriut, pritet te marr shke...
E Merkure, 09 Korrik, 2014
Shitet apartament (Tirane e re, Tirane)  - Apartamente > Apartamente në shitje Tirane e Re,Rruga "Margarita Tutulani" mbrapa shkolles "Deshmoret e Lirise" shitet apartament 130m2(katror).Apartamenti ka orjentim jug-lindje, ka 3 dhoma,2 banjo dhe soxhorno te madhe. Cmimi; 100mije euro Nr.Cel 067470...