Reklamat e fundit | Faqja Kryesore | Reklamat e Mia | Ndihme

Home > SHQIPERIA > Durres > Apartamente > Apartamente në shitje
privat/agjensiÇmimi
E Hene, 14 Prill, 2014
SHITET NJE APARTAMENT 55 M² (Plazhi rota e kuqe) (Plazhi rota e kuqe) Apartamenti ndodhet ne Lagjien 13, plazh Durres, prane karburant Daku, buze rruges, me dalje nga rruga kryesore. Apartamenti eshte ne gjendje te mire!pa problem uji dhe dritash, nje zone mjaft e prefereruar. Apartamenti ndodhet ne katin...  privat 600.00 EUR
E Shtune, 01 Shkurt, 2014
SHITET SHTEPI PRIVATE NE DURRES (siper hotel Vollga) Durres siper Hotel Vollga,pa shkuar te Vila e Zogut,djathtas nga ana e qytetit shitet shtepi dy kateshe (mundesi per te hedhur edhe dy kate te tjera) e paperfunduar , me sip 300 m2, cdo kat 150 m2.Sip e tokes eshte 400 m2 e rrethuar me avlli dh...  privat 85000.00 EUR
SHITET SHTEPI PRIVATE NE DURRES (siper hotel Vollga) Durres siper Hotel Vollga,pa shkuar te Vila e Zogut,djathtas nga ana e qytetit shitet shtepi dy kateshe (mundesi per te hedhur edhe dy kate te tjera) e paperfunduar , me sip 300 m2, cdo kat 150 m2.Sip e tokes eshte 400 m2 e rrethuar me avlli dh...  privat 85000.00 EUR
E Enjte, 16 Janar, 2014
apartamente te reja vlore (vlore skele) shiten apartamente te reja ne vlore lagja skele 150 metra afer detit. siperfaqja nga 70-90 metra katror (1+1 dhe 2+1). cmime te uleta nga 400 euro per meter katror. pranohen edhe shkembime me automjet i vitit 2005 e lart dhe vleres deri ne 1500...  privat -
E Hene, 18 Nentor, 2013
Shitet shtepi private ne Durres (siper hote Vollga) Durres siper Hotel Vollga,pa shkuar te Vila e Zogut,djathtas nga ana e qytetit shitet shtepi dy kateshe (mundesi per te hedhur edhe dy kate te tjera) e paperfunduar , me sip 300 m2, cdo kat 150 m2.Sip e tokes eshte 400 m2 e rrethuar me avlli dh...  privat 85000.00 EUR
E Merkure, 23 Tetor, 2013
OKAZION! Apartamente te reja te perfunduara me hipoteke te rregullt. (Shkembi i Kavajes) Shiten apartamente 1+1 te reja, 60 deri 65 m2, me 1 ose 2 ballkone, ne nje nga godinat me cilesore te Shkembi i Kavajes, buze aksit kryesor Durres-Rrogozhine, shume afer pistes se Hotel Bleart, 100m nga plazhi. Apartamentet ndodhen ne katin e 1...  privat 30000.00 EUR
E Diel, 20 Tetor, 2013
SHITET VILE (Golem,Durres) Okazion!!! Shitet vile ne golem Durres.Vila ka 3 kate + garazh dhe siperfaqe 450 meter katror,vila esht e vendosur ne nje truall prej 550 meter katror.Pamje nga deti me 9 ballkone(3 per cdo kat),3 banjo,2 kuzhina,sallon,6 dhoma gjumi.Vila ku...  privat 160000.00 EUR
E Enjte, 15 Gusht, 2013
shitet vile ne golem (Golem) Shitet vile 3 kate + garazh ne golem.Siperfaqa 380000 meter katror.Me pamje nga deti,e kufizuar nga 2 ane me rruge.Shitet per arsye emigrim dhe me cmim shum te leverdisshem.Te interesuarit mund te me shkruajne ne:fatjonveizi@live.com.Faleminder...  privat -
E Marte, 25 Qershor, 2013
Shesim apartamente tek shkembi i kavajes (Shkembi i Kavajes) Shiten apartamente tek shkembi i kavajes,ngjitur me kampin e pionereve.Apartamentet ofrojne pamje panoramike nga deti dhe pishat 50 m larg detit.Apartamentet jane te projektuara dhe realizuara me standarte europiane te cilesise te larte, me ter...  privat -
kazion-Shiten apartamente 1+1 dhe 2+1 tek shkembi i kavajes 400 eurom2 (Shkembi i Kavajes) Shiten apartamente 1+1 dhe 2+1 tek Shkembi i Kavajes tek kompleksi ''Drilon''. Kompleksi ndodhet mbi shinat, por shume prane detit, 50 m larg bregdetit. Prane kompleksit ka mbikalim dhe nenkalim. Apartamentet jane me hipoteke. Siperfaqet vario...  privat -