Reklamat e fundit | Faqja Kryesore | Reklamat e Mia | Ndihme

Home > Kurse e leksione > Kurse gjuhesh
E Merkure, 24 Shtator, 2014
kurs i gjuhes angleze dhe pergatitje per maturen shteterore 2014-2015 (Tirane) Kursi i gjuheve te huaja, StudyLand, ju ofron: kurs per femije (8-10 vjec) 2 here ne jave , oret mesimore zgjasin 90 minuta. tarifa : 2000 leke te reja ne muaj. kurs per adoleshente ( 11 - 16 vjec) 2 here ne jave, oret zgjasin 100 minut...
E Marte, 01 Korrik, 2014
kurse te gjuhes gjermane (tirane, Tirane) Ofrojme kure te gjuhes Gjermane me metoden Schritt-Plus per te gjitha nivelet kurset i zhvillojme ne shtepi cmimi 500 lek ora nr cel 0695154894
E Hene, 03 Mars, 2014
Kurse anglisht gjeanisht frengjisht (Prishtine. Ulpiane, Prishtine) Kurse gjuhesh per te gjitha moshat dhe nivelet . Kurse intenzive dhe te rregullta ,individuale dhe grupore. Femijet dhe moshat e reja kemi prioritet. Kurse edhe per Bashkim familjare ne Gjermani ,Austri , France dhe Angli. Perkthime gjyqesor...
E Merkure, 04 dhjetor, 2013
KURSET gjermanisht me te SUKSESHME ne Prishtine (Ulpiana, Prishtine) **Ne shkollen e gjuheve JUVI ju i gjeni kurset e gjuhes gjermane me te sukseshme, te cilat** **ligjerohen vetem nga stafi i shkolluar jashte Kosove dhe me nje pervoje te gjate ne mesimdhenie** **Kurse per femije dhe te rritur per doktore...
E Merkure, 27 Nentor, 2013
KURSE GJERMANISHT ,Anglisht ,Frengjisht=-PER BASHKIM FAMILJARE (Ulpiana, Prishtine) sHKOLLA JUVI ofron kurse gjuhesh ANGLISHT GJERMANISHT FRENGJISHT per studente , nxenes dhe per bashkim familjare perkthime gjyqesore anglisht-gjermanisht-shqip dhe anasjelltas 044 145 903 049 580 178