Reklamat e fundit | Faqja Kryesore | Reklamat e Mia | Ndihme

Home > Oferta Pune
E Marte, 08 Prill, 2014
klinike dentare (Shkoder)  - Oferta Pune > oferta pune ofrojme vend pune per dentist(e) me eksperience dhe te liqenciuar,per me teper mund te kontaktoni ne cell:00355 67 433 6300
E Enjte, 20 Mars, 2014
Vela HR Consulting® ofron vënde të reja pune (Doha,Katar, Tirane)  - Oferta Pune > oferta pune Vela HR Consulting® shpall vende të reja pune, në bashkëpunim me agjenci punësimi ndërkombëtare në fushën e hoteleri-turizmit. Zgjeroni eksperiencat tuaja në destinacionin e ëndrrave,në Doha,Katar! Nëse dini të flisni anglisht ...
E Merkure, 12 Mars, 2014
Punësim / Trajnime Profesionale / Këshillim I Karrierës / Konsulencë E Biznesit / Internship (Vlorë, Vlore)  - Oferta Pune > oferta pune Vela HR Consulting® ofron: Punësim në Lindjen e Mesme. Procedura e aplikimit është e thjeshtë. Nëse: Jeni brenda moshës 21 - 37 vjeç, Keni formimin dhe eksperiencën e duhur Njihni mirë gjuhën Angleze, Gëzoni shëndet të mirë, N...
E Marte, 11 Mars, 2014
UCALL shpk CERCA OPERATORI TELEFONICI (TIRANE/DURRES, Tirane)  - Oferta Pune > oferta pune UCALL Shpk AZIENDA LEADER NEL SETTORE TELEMARKETING CERCA OPERATORI TELEFONICI OUTBOUND MOTIVATI PER LE SEDI DI : TIRANA-campagna MEDIASET DURAZZO-campagna VODAFONE GLI INTERESSATI POSSONO PRESENTARSI PER L’INTERVISTA INDIRIZZO: TIR...
E Premte, 28 Shkurt, 2014
KURIOZITET.COM (NE FACEBOOK, Tirane)  - Oferta Pune > oferta pune > Blockquote List item SHIKO FOTOT PER ME SHUM INFORMACION [link text][1] [1]: https://www.facebook.com/pages/Kuriozitete/559209884166744?ref=hl
E Marte, 04 Shkurt, 2014
Segretaria aziendale - lavoro da casa. (Segretaria, Tirane)  - Oferta Pune > oferta pune Siamo una societa' di consulenza aziendale specializzata nella commercializzazione di soluzioni informatiche alle aziende di elevata qualita' ed affidabilita'. Operiamo erogando consulenza ad aziende Italiane ed estere, Utilizziamo internet per...
E Premte, 31 Janar, 2014
Remedy për problemin tuaj (Tirane)  - Oferta Pune > oferta pune Madam, për të thyer bllokimin si shkaku pas bankave, zgjidhje për problemet e tyre. Unë jam në dispozicionin tuaj për t'ju ndihmuar. Kontaktoni me mua me e-mail: amal.hanine93@gmail.com
E Marte, 28 Janar, 2014
Operatore telefonik (Tirane)  - Oferta Pune > oferta pune Albacall sha Kerkon Operator back office me aftesi te shkelqyera me shkrim ne nje nga gjuhët e mëposhtme : 1. Spanjisht + Italisht/Anglisht  2. Portugalisht + Italisht/Anglisht 3. Hollandisht + Italisht/Anglisht  4. Gjer...
E Premte, 24 Janar, 2014
2 OPERATORE TELEFONIKE ME EKSPERIENCE (Vlore, Vlore)  - Oferta Pune > oferta pune Një kompani leader në Itali në fushën e asistencës teknike të pajisjeve, përzgjedh 2 operatore telefonike me përvojë të dëshmueshme dhe ekspertizë në kujdesin ndaj konsumatorëve, për hapjen saj te ardhshme në Shqipëri. Kërk...
E Merkure, 15 Janar, 2014
CERCO PAVIMENTISTA, PIASTRELLISTA, ESPERTO IN CARTONGESSO (TARANTO, Tirane)  - Oferta Pune > oferta pune CERCO PERSONE ESPERTE NELO CAMPO EDILIZIO COME PAVIMENTISTA, PIASTRELLISTA ED ESPERTO IN CARTONGESSO