Reklamat e fundit | Faqja Kryesore | Reklamat e Mia | Ndihme

Home > Kerkoj Pune > Kërkoj Pune
E Diel, 31 Gusht, 2014
Pershendetje...Kerkoj pune Shofer.. (Elbasan, Tirane) Kerkoj te punesohem si shofer... Mbaj Patente shqiptare te klasit B... Komunikoj ne tre gjuhe,, Shqip, Anglisht & Greqisht Me intereson per fulltime Me respekt hyseni
E Enjte, 17 Korrik, 2014
Pershendetje (Durres, Tirane) Kerkoj pune per IT,Servis Kompjuterash kam mbaruar shkollen profesionale per Teknologji Informacioni vazhdoj akoma studimet ne shkolle te larte per Shkenca Kompjuterike.Jam njohes shum i mire i kompjuterit.software,hardware.Kam eksperjenc pune ...
E Shtune, 07 Qershor, 2014
kerkoj (shankist/kamarier , Ulqin) kerkoj pune ne ulqin si puntor sezonal ne bar resturant apo diskotek , kam pervoj pune edhe si shankist edhe si kamarier. t
E Shtune, 26 Prill, 2014
kerkoj pune si bagerist me provoj 5 vjeqare pune (Bagerist, Mitrovice) njoftoj gjitha kompanit qe kan nevoj per bagerist jam i lir kam provoj pune 5 vjeqare ne firma te medhaja ne kosov dhe kam punuar ne firmen italjane...
E Hene, 31 Mars, 2014
patinazhi shesh patinazhi në akull (pothuajse i ri) (Italy, Tirane) akull e vërtetë në të cilën për të skate MOBILE shesh patinazhi akull pothuajse i ri, i kompletuar me balustrades druri, patina akulli, mbështjellje të ajrit, ftohës, izolim për ski, lopatë Ice po rishfaqet. Ekipi ynë në bal...
E Hene, 10 Mars, 2014
Kerkoj trajnim (Elbasan, Elbasan) Kerkoj te marr kurse per tranjer futbolli.
E Marte, 18 Shkurt, 2014
Elektriçist (Shkoder) Elektriçist ne berjen e instalimeve elektrike, riparim elektroshtepiake, te imp. ngrohese ftohese. Disponoj dhe patente te klasit B.
E Merkure, 25 dhjetor, 2013
KERKOJ PUNE KAMERAMAN (tirane , Tirane) Nese keni deshire qe te kapni momentet tuaja me te vecanta te festave te ndryshme: ditelindje, fejesa, dasma...etj Te reklamoni apo publikoni bizneset tuaja, ne ju vijme ne ndihme me nje cilesi te shkelqyer. Cmimet jane te pranueshme.
E Merkure, 27 Nentor, 2013
KERKOJ PUNE , BEJME SHERBIME ELEKTRIKE ,ELEKTRONIKE .HIDRAULIKE (ELEKTRICIST ,ELEKTRONIK, FRESKU,TIRANE, Tirane) BEJME INSTALIME ELEKTRIKE TENSIONI I ULET DHE I MESEM PER 38V DERI 22 KVA , PANELE INDUSTRIALE AUTOMATIKE ELEKTRONIKE VETEM ME POROSI , RREGULLIM SUPERMARKETESH NDERTESASH FABRIKA DHE INDYSTRI , HIDRAULIKE, LYERJE,PATINIME, VENDOSJE PLLAKASH ,...
E Merkure, 13 Nentor, 2013
Psikologe part time (Psikologe - Elbasan, Elbasan) Kam mbaruar Bachelor dhe Master per Psikologji Klinike ne Itali. Kam filluar Doktorraturen per Psikologji Keshillimi ne Ankara - Turqi. Jam e interesuar te punesohem part time si psikologe.