Reklamat e fundit | Faqja Kryesore | Reklamat e Mia | Ndihme

Home > Turizem > Të ndryshme
E Marte, 01 Tetor, 2013
MAKINA me QERA,+355672136575, autonoleggio in albania RENT A CAR,maqina me qira RINAS location de vo (TIRANA AEROPORT RINAS ALBANIA DURRES VLORE FIER, Tirane) www.hertz.al AUTONOLEGGIO in ALBANIA,+355672136575, MACCHINE in AFFITTO AL AEROPORTO di TIRANA NOLEGGIO BASSO PREZZO, RENT a CAR HIRE AIRPORT MOTHER TERESA CARS RENTALS RENTA LOW COST ALBANIA, HERTZ ALBANIA ,MAKINA me QERA ne SHQIPERI, MAQINA m...
E Marte, 10 Shtator, 2013
Travel Agency EBEM (Peje, Peje) Agjensioni EBEM merret me keto veprimtari: Oferta pune Brenda dhe jashte vendit. Rezervime te udhetimeve ne mbare boten me avion. Rezervime te udhetimeve me autobus. Rezervime te udhetimeve me anije. Aranzhmane turistke me cmime fantastike...
E Merkure, 22 Maj, 2013
shiten paisje plazhi (Hekurudha, Durres) Shesim cadra, shezllonge per pushuesit ne plazh. Ne varesi te sasise dhe kerkeses se klientit mund te shiten vec-vec ose te kompletuara. Produktet e mesiperme jane te perdorura italiane, si dhe kineze te reja. cmimi variabel.
E Shtune, 27 Prill, 2013
SHES KESHTJELLE GOME QE FRYHET (DURRES, Durres) SHES KESHTJELL TE MADHE PREJ GOME PER KEND LOJRASH FEMIJESH E CILA PERBEHET NGA 280x230X175. E KSHILLUESHME PER LOKALE,RESTORANTE,PIZZERI,PARK ETJ. CMIMI 850 EURO (CMIM I PADISKUTUESHEM) E MAIL alket.alket@libero.it