Reklamat e fundit | Faqja Kryesore | Reklamat e Mia | Ndihme

Home > Biznesi > shitje aktiviteti - bashkpunime


Post A33266

shitje furre buke (Saranda)

I derguar: E Shtune, 22 Qershor, 2013
Pergjigju: estera.koka@yahoo.com
mimi: (kontaktoni personin per Cmimin)
Tel: 0695228099
 

Shitet ndertese 2 kateshe, kati 1 hyrje 1+1, kati 2 furre buke me dru me sip. 90m², po 90m² hapesire per lokal dhe truall per ndertim 350m². Ne total 500m². Ndodhet ne ane te rruges kryesore per ne kalane e Lekuresit ne hyrje te Sarandes.

Njoftimet e fundit
XHAFERRAJ ALUMIN SHPK
Biznesi > prezantoni biznesin
DURRES
SHITET NJE APARTAMENT 55 M² (Plazhi rota e kuqe)
Apartamente > Apartamente në shitje
Plazhi rota e kuqe
DOLCE VITA
Biznesi > Te ndryshme
bul Republika KORCE
Makina Me Qera 0695597695 www.litacar.com
Shërbime > Sherbime te ndryshme
tirane
TV FINLUX 32POLESH HD 150 Euro
Shes - Blej > Per shtepine
Tirane
klinike dentare
Oferta Pune > oferta pune