Reklamat e fundit | Faqja Kryesore | Reklamat e Mia | Ndihme

Home > Kurse e leksione > Kurse gjuhesh


Post A34030

kurse te gjuhes gjermane ne Prishtine (Prishtine)

I derguar: E Hene, 19 Gusht, 2013
Pergjigju: tentalo@yahoo.de
Tel: 044 161 756
 

Tek ne mesoni gjuhen e unisuar gjermane*****Per bashkim familjare A1 (ushtrime te testeve te ambasades, ushtrime te kartave per provim me goje **etj.)*** ***Secili kalon provimin me heren e pare !!!! Ejani dhe binduniPer studente e doktore nivelet A1 - C2


kurse te gjuhes gjermane ne Prishtine
Njoftimet e fundit
transport mallrash brenda dhe jashte vendit
Shërbime > Transporte - taxi
tirane
shiten paisje plazhi
Turizem > Të ndryshme
Hekurudha
Shesim 200 litra raki rrushi (5000 lek/l)
Shes - Blej > artikuj ushqimore
Vlore
JAP ME QERA APARTAMENT 42m2
Apartamente > Apartamente me qera
PLAZHI ILIRIA DURRES
shitet apartament ne elbasan
Apartamente > Apartamente në shitje
elbasan , lagja 5 maj
Call center ACCUEIL seleziona 50 consulenti telefonici.
Oferta Pune > oferta pune
Rruga e Kavajës Condor Center Tirana