Reklamat e fundit | Faqja Kryesore | Reklamat e Mia | Ndihme

Home > Apartamente > Apartamente në shitje


Post A34167

Shitet Apartament 2+1 ne Tirane (Tirane)

I derguar: E Premte, 10 Janar, 2014
Pergjigju: (perdor form contakti posht)
Çmimi: (kontaktoni personin per Cmimin)
Emri: Haxhiu. M
privat/agjensi: privat
Siperfaqe ne mk: 131
Ashensor: po
 

Shitet apartament 2+1, ne Tirane, Blv. Bajram Curri, 100 m larg Ministrise se Shendetsise, Kati 10-te. Apartamenti eshte luksoz, me Hipoteke, me pozicion jug-lindje, pamje nga Mali i Dajtit, 10 minuta nga qendra e Tiranes, zone e qete.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 131 m2 dhe perbehet nga 2 dhoma gjumi e 1 dhome ndjenjeje e madhe + aneks, 2 ballkone (njeri i mbyllur me xham si dhome ngrenjeje), 2 banja (njera me dritare), punime ndertimore bashkekohore, plan i shkelqyer i vendosjes se gjithe mjediseve te apartamentit. Dritaret jane me dopjo xham, ka sistem te instaluar ngrohjeje, ashensor dhe uje 24 ore dhe mundesi parkimi. Çmimi 1150 Euro m2. Ka mundesi shitjeje edhe me mobilimin e plote.


Shitet Apartament 2+1 ne Tirane
Njoftimet e fundit
Kurse Matematike!
Kurse e leksione > Kurse - Leksione
Tiranë
mandateve për call center
Biznesi > projekte - ide - investor
rrjet partner
APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TE MEDRESEJA
Apartamente > Apartamente në shitje
TE MEDRESEJA
APARTAMENT 1+1 NE SHITJE TE ISH-BLLOKU
Apartamente > Apartamente në shitje
TE ISH-BLLOKU
APARTAMENT 1+1 NE SHITJE PRANE QENDRES, MBRAPA HOTEL “TIRANA”
Apartamente > Apartamente në shitje
PRANE QENDRES, MBRAPA HOTEL “TIRANA”
APARTAMENT 1+1 NE SHITJE BUZE BULEVARDIT, TE STACIONI I TRENIT
Apartamente > Apartamente në shitje
BUZE BULEVARDIT, TE STACIONI I TRENIT


Kontakto kete person: 
 
Email jot: *
Mesazh: *
Kurrikulum(.doc):
kjo lloj file nuk eshte i vlefshme: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Dimensione maximale: 200KB
Kodi antispam: *
Vendosni kodin e treguar me siper (pa hapesira)